İçeriğe geç

4 Yorum

 1. Kursad Kursad

  Merhabalar Fatih Bey..
  Videolar icin cok tesekkurler oncelikle..Bi sorum olacakti burada aspnet_regsql komutundan sonra acilan wizardda olusturdugumuz veritabanini secerken bi hata aliyorum..Video daki aciklamalarinizda “ben run as administrator olarak acmadigim icin Sql server authentication ile baglaniyorum” dediginiz kisimda administrator olarak acilmasi gereken sey nedir?? Sql Server Management Studio mu?Visual Studio mu?Vs 2008 Command Prompt mu? yoksa Vista m?? …

  Emeginize saglik..??yi gunler iyi calismalar

 2. Erhan Erhan

  Merhaba Fatih bey,

  Videolarınız yeni keşfettim. Gerçekten çok başarılı. Sayenizde MemberShip kavramını öğrenmiş bulunmaktayım. Sorularımız için size ulaşabileceğimiz bir mail adresi falan varsa çok sevinirim.

  Teşekkürler…
  Başarılarınız Devamını Dilerim…

 3. Eyüp Eyüp

  Merhaba Fatih Bey

  Videolar ve yazılarınız çok Bilgilendirici oldu.
  bu videonuzdaki işlemleri yaparken bir hata alıyorum. web konfigdeki işlemleri bitiripte asp.net configuration a tıklayıp rol verme ekranına geçtiğimde security sekmesini tıkladığımda aşağıdaki hata mesajını alıyorum :

  The following message may help in diagnosing the problem: Could not load type ‘System.Web.Security. SqlMembershipProvider’. (C:\Users\Etedarik\Documents\Visual Studio 2008\Projects\PersonalWebSite\PersonalWebSite\web.config line 54)

  (54. satırda kod bloguna tekabul ediyor.)

Bir yanıt yazın